Volná místa

Autoelektrikář,elektrikář - Šumperk

Místo výkonu práce Zábřežská 74, Šumperk
Předpokládaný nástup ihned
Náplň práce

servisní prohlídky a údržba vozidel
montáž doplňků a příprav nových vozidel
opravy elektroinstalací a diagnostika vozidel
opravy hybridních a elektrických vozidel

Očekáváme

vyučení v oboru výhodou
spolehlivost, pečlivost
ochotu dále se vzdělávat
schopnost práce v týmu
ŘP skupiny B
trestní bezúhonnost

Nabízíme
zajímavou práci v automobilovém odvětví na plný úvazek a dobu neurčitou
dlouhodobou perspektivu a zázemí ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
motivující finanční ohodnocení
řádné zaškolení v dané problematice a další vzdělání v oboru
školení zajištěno ve školícím středisku Renault
zajímavé benefity

Mzdové rozpětí od 35.000 do 45.000 Kč/měsíc

Pracovní doba: osmihodinová 7:00 hod - 15:30 hod, 9:30 hod - 18:00 hod.

Zajímáš se o auta a chceš být součástí jejich inovací? Potom hledáme právě tebe!

Jsme stabilní společnost založená před 30 lety a hledáme kolegu do týmu v oboru autoelektrikář, elektrikář.

Prodáváme vozy značek